Par mums

           
     Ievas Sprižas ideja par savu uzņēmumu virmoja jau sen, jau studiju gados LLU, kurā iegūts bakalaura grāds Ekonomikā un turpinot studijas RISEBA, maģistrantūras programmā "Projektu vadība" vēlēšanās uzrakstīt kādu biznesa plānu un apgūt kādu ES fonda programmu maza uzņēmuma attīstībai pastiprināja vēl vairāk. Tika pamēģināti dažādi varianti, pat darbs valsts iestādēs, bet tas tomēr neuzrunāja, līdz 2015. gada janvārī, mājas vajadzībām, tika pamēģināts uztaisīt sukādes, pašiem sev, ģimenes locekļiem ar samazinātu cukura daudzumu un tā tas aizgāja...
   Produkta pirmsākumi un izmēģinājumi tika radīti vīra, Jāņa Sprižas, zemnieku saimniecībā “Liepsalas S”, kuras pamatnodarbe bija gaļas liellopu audzēšana, taču paralēli ganāmpulka ganīšanai tika stādīts augļu dārzs savām vajadzībām. Kad tas kļuva tik liels, ka ogas un augļus vairs nebija iespējams izmantot, vien pašu vajadzībām, radās ideja par augļu – ogu pārstrādi. 2015. gada jūnijā tika iegūta mājražotāju atļauja un uzsākta augļu- ogu pārstrāde ar nosaukumu – Dabas gardumu “ar odziņu”. Ievas biznesa ideja sākotnēji paredzēja ogu un augļu sukāžu ražošanu, bet tad sapratām, ka to jau ir daudzzzzzz...
              Likām prātus kopā un pirmie produkti bija augļu - ogu rullīši, tad jau parādījās augļu - ogu salmiņu ražošana no “visa, kas izaug dārzā”.  Veiksmīga startēšana LLKC jauniešu programmas biznesa plāna apmācībās un tālāka dalība konkursā "Laukiem būt", kur iegūtā pirmā vieta deva stimulu un ticību saviem spēkiem, produktam un ģimenei, ka varam veidot savu mazo uzņēmumu un kļūt par dabīgu gardumu ražotājiem.
         2016. gada pavasarī tika uzrakstīts pirmais projekts, LAP pasākumā "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai" (ELFLA fonds),  "Uzņēmuma "dabas gardumi ar "odziņu" izveide un attīstība" kas ļāva mūsu produktiem kļūt vēl gardākiem! Un tā, gan 2018., gan 2019. gadā jau ir realizēti vairāki projekti, kas ļauj attīstīties un ieviest saimniecībā dabai pēc iespējas draudzīgākus pārstrādes un saimniekošanas principus, kā arī kļūstam pieejamāki mūsu klientiem.
          Mūsu ražotie dabas gardumi ir dabiski, garšīgi, veselīgi, šķiedrvielām un vitamīniem bagāti, jo pārstrādes procesā augļiem, ogām un garšaugiem tiek saglabāts pēc iespējas lielāks tā dabiskais sastāvs. Pārsvarā gardumi top no pašu izaudzētiem un savāktiem dabas izejmateriāliem (augļi, ogas, garšaugi), gardumiem netiek pievienots cukurs. Produkti ir 100% dabīgi un nesatur konservantus un krāsvielas. 
        Produktu veidi (sk. vairāk sadaļu PRODUKTI) - augļu un ogu salmiņi, “gliemezīši” (drīzumā), augļu - ogu bumbiņas, augļu - ogu pulveri un to gabaliņi, augļu - ogu sulas, ar 2018. gadu ir uzsākta augļu - ogu kubiņu ražošana un 2019. gads ir noslēgts ar produktu, kas ir mūsu lielais lepnums - augļu -ogu marmelāde, kuras sastāvā nav pievienots papildus cukurs.
       Mūsu produkti tiek ražoti no pilnas ogas sastāva un netiek nekas atņemts (nenospiežam sulu) vai pievienots. Produkcijas klāsts arvien tiek papildināts.
       Esam atvērti arī piedāvājumiem sadarboties un radīt kaut ko neparastu! 
       Ar 2019. gadu esam bioloģiskā saimniecība, ražojam dažādus pārtikas produktus un audzējam ogas, garšaugus, augļus. Ja interesē kāds produkts, dodiet ziņu!

Lai gardi, tiekamies!

Pirkumu grozs